Autobus szkolny
Rozkład Jazdy Autobusu Szkolnego od 5.09.2023r.:
ROZKŁAD JAZDY
od 05.09.2023r.
Dowóz do szkoły i przedszkola:
PRZYSTANEK
GODZINA ODJAZDU
KOSOROWICE
7:29
MIEDZIANA I
7:31
MIEDZIANA II
7:33
Przywory ( przed wiaduktem)
7:35
PRZYWORY (SZKOŁA)
7:37
PRZYWORY PTI
7:39
KĄTY OPOLSKIE (SZKOŁA) 7:43
PRZYWORY (SZKOŁA)
7:50
Powrót ze szkoły i przedszkola:
PRZYSTANEK
GODZINA ODJAZDU
KĄTY OPOLSKIE-SZKOŁA
13:00
I autobus dla kl.1-3 i Przedszkola
PRZYWORY (SZKOŁA)
13:05
PRZYWORY PTI
13:10
Przywory ( przed wiaduktem)
13:13
MIEDZIANA I
13:15
MIEDZIANA II
13:17
PRZYWORY (SZKOŁA)
13:35
I autobus dla kl.4-8 z Kątów Op
KATY OPOLSKIE-SZKOŁA (UCZNIOWIE WSIADAJĄ I WYSIADAJĄ)
13:40
II autobus dla kl.1-3
PRZYWORY I -SZKOŁA
(UCZNIOWIE WYSIADAJĄ)
13:45
I autobus dla kl.4-8 z Miedzianej i Kosorowic
PRZYWORY PTI
13:50
Przywory ( przed wiaduktem)
13:52
MIEDZIANA I
13:55
MIEDZIANA II
13:57
KOSOROWICE I
14:01
PRZYWORY (SZKOŁA)
14:40
II autobus dla kl.4-8 z Kątów Op
KATY OPOLSKIE-SZKOŁA
(UCZNIOWIE WSIADAJĄ I WYSIADAJĄ)
14:45
III autobus dla kl.1-3
PRZYWORY -SZKOŁA
(UCZNIOWIE WYSIADAJĄ I WSIADAJĄ)
14:50
II autobus dla kl.4-8 z Miedzianej i Kosorowic
Przywory ( przed wiaduktem)
14:52
MIEDZIANA I
15:00
MIEDZIANA II
15:02
PRZYWORY- SZKOŁA
15:40
III autobus dla kl.4-8
KĄTY OPOLSKIE
15:45
Przywory ( przed wiaduktem)
15:50
MIEDZIANA I
15:52
MIEDZIANA II
15:55
ODJAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO ZE SZKÓŁ
PSP KĄTY OPOLSKIE
13:00, 13:40, 14:45,
PSP PRZYWORY
13:35
13:45
14:40
14:50
15:40